Ons team

Jozef Plevoets

CEO

jozef@festicup.be

Steven Van Herreweghe

COO

steven@festicup.be

Siep Mertens

Key Account Manager

siep@festicup.be

Bart Wauters

Storyteller

bart@festicup.be

Diederik Vanschoenwinkel

Sales Manager

diederik@festicup.be

Nele Donvil

Planning

nele@festicup.be

Contacteer onze diensten

 

Klantendienst

1 - 2 business days

Dienst verkoop

+32 11 362 363

Dienst verhuur

+32 11 362 363

Boekhouding

1 - 2 business days

 

Locaties Belgie

Kantoor & Magazijn
Industrieweg 1407 3540 Herk-de-Stad
Maatschappelijke zetel
BTW BE0672481501
Leemstraat 104 3850 Binderveld
Cup it clean – Reinigingcenter
cupitclean@festicup.be
Zone 5 Mollem 90 1730 Mollem

Andere landen

Festicup Nederland
+31 20 560 20 40
Oostelijke handelskade 571 - 1019 BW, Amsterdam
 
 
 
 
 

Cookies & Privacy

Deze website gebruikt cookies.
Meer informatie Ok!